M•Tech evinizde, işyerinizde güvenliği ve konforu yaşarken tasarruf etmenin en akıllı ve pratik yoludur.

ŞİMDİ KEŞFEDİN

Teknolojiyle geleceği şekillendirin.

Merkotech akıllı ev sistemleriyle, konfor ve güvenliği son teknoloji ile birleştiriyoruz. Evinizde enerji ve ısınma giderlerinizden tasarruf ederken, her zaman ve her yerden kontrol imkanı ile kendinizi şımartın. 

Merkotech Akıllı ev sistemleri, kişiye özel çözümleriyle benzersiz bir konfor deneyimi sunar. Sistemin kablosuz altyapıya sahip olması, evinizde herhanbgi bir kırma-dökme işlemi gerektirmeden kolay montaj avantajı sağlar.
 

M•Tech akıllı sistemler evinizde, işyerinizde ya da uygulanmasını istediğiniz her alanda, konforu ve güvenliği sağlamanın yanısıra enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. M•Tech üzerinden birbirleriyle bağlantılı olarak çalışan sistem hayatınıza değer katıp evinizdeki yaşam kalitesini yükseltir. 

M•Tech akıllı sistemlerle evinizdeki sistemler ve cihazlar ihtiyaçlarınıza, istek ve alışkanlıklarınıza uyum içinde koordine çalışır. Aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve güvenlik sistemlerinizi senaryolaştırıp konfor, teknoloji ve tasarrufu sizinle buluşturuyoruz.

DETAYLI İNCELE
akıllı evler

Neden 

M•Tech akıllı konfor sistemleri, teknik yenilik ve otomatikleştirilmiş basit kontrol yoluyla hayatınızı kolaylaştırır. Aydınlatma, elektrik, ısıtma ve güvenlik sistemlerinin akıllıca bağlanması, herhangi bir mülkün bireysel gereksinimlerini karşılayarak konforunuzu arttırır.

Konfor

M•Tech akıllı sistemler, hayatınızı daha konforlu hale getiren çeşitli avantajlar sunar.

Tasarruf

Kontrollü jaluzi, panjur ve lamba gibi otomasyon kullanımı enerji tüketiminizi azaltır.

Kolay Kontrol

Evinizi otomatikleştirmek, kontrol etmeniz ve izlemeniz için size kolay bir yol sağlar.

Zaman

M•Tech akıllı teknolojilerine yatırım yapmak size daha çok zaman kazandırır.

Güvenlik

Kamera, sensörler ve kapı kilitleri gibi akıllı ev teknolojileri sayesinde evinizi izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Değer Katar

M•Tech akıllı sistemleri evinizin değerini artırır. Hayatınız daha konforlu hale gelirken tasarruf'da yapacksınız.

Her zaman. Her yerden.

Güvenlik sistemi, enerji yönetimi, yüksek teknoloji ve konfor bir arada. 

Evinizi her yerden kontrol edebilir, tüm cihazları otomatik hale getirebilir, siz yokken neler olduğunu görebilir ve herhangi bir güvenlik veya emniyet sorunu durumunda anında uyarı alabilirsiniz.

Heryerden Kontrol

Herzaman, heryerden gerçek zamanlı bilgi alabilirsiniz. Alarm sisteminizi kurabilir, ışıkları, termostatları ve çok daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik

Gelişmiş uzaktan kontrol ve otomasyon olanaklarıyla, evinizi hırsızlık, yangın, sel, gaz ve diğer istenmeyen olaylardan korumanın en akıllı yolunu sunuyoruz.

Enerji Kontrolü

MTech ile ev elektroniği kullanırken enerji tüketimini izlemenizi ve azaltmanızı sağlar ve böylece konforunuzdan ödün vermeden tasarruf edersiniz.

tam kontrol

Montaj & Kurulum

Sistemin yaşam alanınıza kurulumu tadilat gerektirmeyen bir montaj ile yapılır. Bu sayede evinzide ya da işyerinizde hiçbir şekilde kırma ya da dökme işlemi yapılmaz.

Montaj & Kurulum

MTech sistemi hiç bir kırma veya dökme işlemi gerektirmeden kolayca kurulur. Kullanımı sade ve kolay bir arayüze sahiptir.

7/24 İzleme

Canlı, gerçek zamanlı izleme ile evinizde ya da işyerinizde alarmı neyin tetiklediğini görmek için evinizdeki veya işinizdeki kameralara uzaktan erişin.

Aile Takibi

Sisteme çocuklarınızı eşinizi ya da anne babanızı ekleyerek anlık takip edebilirsiniz. Böylece aklınız hiçbir zaman geride kalmaz.

Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanlarınız için beslenme kuralları oluşturun ve dışardayken aklınız evde kalmasın. Konforlu bir şekilde zamanınıızı daha kaliteli kullanabilirsiniz.

kolay kurulum

Endüstriyel Çözümler

Ofisiniz Fabrikalar Hasteneler Ofisler Restoranlar Okullar Öğrenci yurtları Depolar için geleceğin teknolojisi burada.

MTech sadece bir akıllı ev sistemi değildir. Endüstriyel bir çok alanda uygulanabilir ve doğru ölçümleme ve raporlama ile zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. 

İnsan eliyle ulşabilecek bir çok hata ve israfında önüne geçebilirsiniz.

  • İşletmelerdeki önemli gider kalemlerinden olan enerji, su, v.b. tüketimleri kontrol altına alabilirsiniz.
  • İşletmenizde misafirlerinize yüksek teknoloji ile konfor sunarken, görünen ve görünmeyen giderleri kontrol altına alabilirsiniz.
  • Tüm işletmelerin en büyük gereksinimi güvenliktir. Tüm işletme alanlarında, yangın, duman, su basma vb. tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz.
  • İşletmelerde insan kaynaklı oluşacak hataların önüne geçebilirsiniz. Kameralar ile 7/24 uzaktan izleme yapabilirsiniz.  
  • Ofiste olsanızda olmasanızda alarmınızı kurabilir, hırsızlık gibi durumlar anlık bilgi alabilirsiniz.

Ofisler

Ofisinizdeki tüm cihazlara uzaktan erişin. Uzaktan alarmınızı kurun ve tüm maliyetlerinizi kontrol altına alın.

Fabrikalar

Fabrikalar 24 saat çalışan ve çalışanların hata yapmasına çok müsait ortamlardır. Enerji tüketimlerinin ve insan odaklı hataların önüne geçin.

Oteller

Otellerdeki en önemli gider kalemlerinin maliyetini düşürür. Odalar, toplantı salonları, ortak kullanım alanlarını yüksek teknoloji ile donatın.

Restoranlar

Restoranlar yüksek dikkat ve önem gerektiren işletmelerdir. Gaz, ateş ve duman sensörleri ile herzaman güvende olacaksınız.

Hasteneler

Hastanelerdeki en büyük giderler gereksiz enerji tüketimidir. Hasta ve hasta yakınlarının daha iyi hizmet alması için tüm teknolojiye sahip olacaksınız.

Depolar

Depolarınızdaki ürünleri uzaktan anlık takip edebilir, yangın, su baskını v.b. tehlikeli durumlarda anında anlık uyarı alabilirsiniz.

Öğrenci Yurtları

Yurt maliyetlerine etkin çözümler getiriir. Öğrenci odalarının sıcaklığından, gereksiz enerji tüketimine kadar bir çok gider kalemini kontrol edebilirsiniz.

Projeler

Büyük veya küçük tüm projelere, akıllı, konforlu ve yüksek teknoloji ile değer katabilirsiniz.

Okullar

Okullardaki en önemli gider kalemlerinden olan enerji tüketimini kontrol altına alıp, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

endüstriyel